ווינדוס 7 | GuideBook-il
יום ד', 16 באפריל 2014
מדריך אקראי:

Category Archives: ווינדוס 7

Feed Subscription<

מדריך איך לבדוק האם ה- Windows מקורי

windows-7-logo

מדריך איך לבדוק האם ה- Windows מקורי במדריך הזה אלמד אותכם איך לדעת האם ה Windows שברשותכם הוא מקורי. קודם כל תיכנסו לאינטרנט > Google ותרשמו שם אימות Windows. תיכנסו לקישור הראשון, שם אתם תראו רשום מהו אימות וכיצד הוא פועל:   תיכנסו בצד שמאל רשום אמת כעת. כרגע הגעתם להורדת אימות ה Windows. שם רשום לכם שהתוכנה מאפשרת לבצע ... Read More »

מדריך איך לצלם מסך במחשב

Prtscr

מדריך איך לצלם מסך במחשב אתם רואים הרבה צילומי מסך ברשת ואתם לא יודעים איך? הגעתם למדריך הנכון! דרך ראשונה לצלם את המסך דרך המקש "print screen" דבר ראשון נלחץ על המקש print screen כמו בתמונה: לאחר מכן נלך : ונלחץ CTRL+V ואז תראו את התמונה שצילמתם בצייר ועכשיו צריך רק לשמור את התמונה פשוט תלחצו X ואז הוא ישאל אותכם ... Read More »

מדריך איך לבטל תוכנות שעולות בהדלקת המחשב

desktop3103201300021491

מדריך איך לבטל תוכנות שעולות בהדלקת המחשב מכירים את זה שעולות לכם הרבה תוכנות בהדלקת המחשב ואתם לא יודעים איך מבטלים את זה? מנסים ומנסים לבטל את זה ולא מצליחים? הגעתם למדריך הנכון ! במדריך הבא מוסבר איך לבטל את התוכנות המעצבנות שמאטות את הדלקת המחשב . דבר ראשון נלך לחיפוש ונרשום msconfig. לאחר מכן נקבל את עלייה של המסך ... Read More »

מדריך איך ליצור רשת ביתית בWindows 7

url

מדריך איך ליצור רשת ביתית בWindows 7 במדריך הבא מוסבר איך ליצור רשת ביתית במערכת ההפעלה Windows 7 . המדריך: 1) לוחצים על התחל ובוחרים לוח בקרה 2) לוחצים על רשת ואינטרנט 3) לוחצים על מרכז הרשת והשיתוף 4) במרכז הרשת והשיתוף לוחצים על שנה הגדרות מתאם 5) שם מסמנים כמה רשתות בעזרת SHIFT ומקש ימני עליהם ותלחצו על " צור גשר בין החיבורים" 6) מחכים ... Read More »

מדריך על התוכנה Windows Movie Maker

url

מדריך על התוכנה Windows Movie Maker Windows Movie Maker היא תוכנת עריכת וידאו נפוצה ביותר ויוצרה על ידי Microsoft .היא תוכנת עריכת וידאו חינמית ופופולרית מאוד , בה ניתן ליצור קטעי וידאו או לערוך קטעי וידאו משלכם. תוכנה קלה ופשוטה לערכית סירטונים גם לכאלו שלא מבינים כלום בנושא. (תמונה של התוכנה) קודם כל אנו נכיר את התוכנה! המסך השחור אם ... Read More »

מדריך ביטול התוכנות שעולות אוטומטי בהדלקת המחשב

3

מדריך ביטול התוכנות שעולות אוטומטי בהדלקת המחשב להרבה מכם בטח יש תוכנות שעולות עם הפעלת המחשב כמו SKYPE,UTORRENT ועוד. במדריך הזה תלמדו איך לבטל את עליית התוכנה אוטומטית עם עליית מערכת ההפעלה. ראשית לחצו על התחל/ Start ולמטה תראו שורת חיפוש , תמונה : רשום באדום איפה לחפש. בחיפוש תכתבו msconfig לאחר מכן ייפתח לכם חלון. בחלון תלחצו למעלה על ... Read More »

מדריך התקנת Windwos 7 מתוך Disk On key

windows7usbstick

התקנת Windows 7 מתוך Disk On key שלום לכולם , היום ברצוני ללמד אתכם כיצד לבצע התקנה של מערכת ההפעלה Windows 7  מתוך כונן USB . וודאי עולה השאלה מדוע נרצה לבצע פעולה מסוג זה שהרי קרוב לוודאי כי יש בידכם דיסק התקנה של מערכת ההפעלה Windows 7  – התשובה לכך פשוטה , עם הזמן הולכים ומתרבים מחשבים ניידים ללא ... Read More »

מדריך איך להעיר מחשב ממצב שינה

windows_7_logon_password_set4

מדריך איך להעיר מחשב ממצב שינה האם המחשב שלכם יוצא על דעת עצמו ממצב שינה?מעוניינים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד? במדריך אציג מספר דרכים שיובילו לפתרון הבעיה. דרך א': מתאם רשת: ייתכן שהתקנים מעירים את המחשב ממצב שינה-מתאם רשת,עכבר ומקלדת. לחץ על כפתור ההתחל. לחץ על "מחשב" שנמצא בתפריט מצד שמאל. לחץ על "מאפייני מערכת". לחץ על "מנהל ההתקנים" שנמצא בתפריט שמצד שמאל. לחצן ... Read More »

מדריך תיקון שגיאות בWindows Update

url

מדריך תיקון שגיאות בWindows Update יש לכם בעיות בהתקנת עידכונים?בכניסה לWindows Update?זהו המדריך בשבילכם! דרך 1: הורידו את "Fix It" מכאן. פתחו את הקובץ. הסתיים התיקון האוטומטי,יש לכם אפשרות לדרג את התוכנה,לבקש תמיכה,לקרוא עוד לגבי התוכנה-לחצו על Close. בצעו "הפעלה מחדש" דרך 2: לחצן ימני בעכבר על השעון שמוצג בסרגל המשימות,כנסו ל"כוונן תאריך\שעה". עברו ללשונית "שעון אינטרנט". לחצו על "שינוי ... Read More »

מדריך התקנת Mac OS X Mountain Lion על PC

102078win7inVM

מדריך להתקנת Mac OS X Mountain Lion המדריך באחריות המשתמש בלבד , אני לא לוקח שום אחריות במידה ונהרס לכם המחשב מכל סיבה שהיא. הסבר קצר:המריך הוא בעצם שילוב של כמה מדריכים שמצאתי בקהילת האקינטוש האמריקאית. המדריך נועד לכל מי שרוצה מק ללא צורך במחשב מק.במדריך אנחנו מתקינים מק על מכונה וירטואלית ודרכה אנחנו יוצרים usb שדרכו אפשר לעלות את ... Read More »

Facebook